Open University

|
Name Designation Country Email
Dr. Pramod Dhakal Chair Nepal pdhakal@gmail.com
Dr. Drona P. Rasali, Co-Chair Canada drona.rasali@gmail.com
Dr. Ambika P. Adhikari Member USA ambika.adhikari@gmail.com
Dr. Ashok Shrestha Member Australia amarceley@gmail.com
Dr. Bishal K. Sitaula Member Norway bishal.sitaula@umb.no
Dr. Devi Basnet Member Korea basnetdevi@gmail.com
Er. Dharam K.C. Member Saudi Arabia dharamkc@yahoo.com
Dr. Dina Bangdel Member USA dinabangdel@gmail.com
Ekanath Khatiwada Member Zambia ekanath2003@gmail.com
Dr. Gokul Bhadari Member Canada gokul.bhandari@gmail.com
Dr. Ishara Mahat Member Thailand ishara.mahat@gmail.com
Dr. Jeet Joshi Member USA JJOSHEE@ccpe.csulb.edu
Dr. Krishna Chandra Prasad Member Netherlands K.Prasad@unesco-ihe.org
Dr. Krishna Hamal Member Australia krishna.hamal.canberra@gmail.com
Dr. Mahabir Pun Member Nepal mahabir@nepalwireless.net
Dr. Raju Adhikari Member Australia r_adhikari@hotmail.com
Dr. Ram Giri Member Japan rgnejp@gmail.com
Rana Lama Yonjan Member Netherlands yonjanrana@gmail.com
Advisors
Shesh Ghale, ICC-NRNA President Australia shesh.ghale@gmail.com
Prof. Kedar Bhaktta Mathema Ex Vice Chancellor, T.U Nepal kemathema@gmail.com
Prof. Bidyanath Koirala Nepal abhinandans@gmail.com
NRNA Regional Coordinators
Ganga Raj Rai RCAssia gangarajrai@gmail.com
Arjun Shrestha RCEurope arjunkshrestha1973@gmail.com
Chandra Rokaha RCMidEast crokaha@gmail.com
Naba Raj Gurung RCAmerica nabarajgurung@hotmail.com
Bishnu Hamal RCOceania bishnuhamal@gmail.com
Hikmat Thapa RCAfrica hikmatthapa@hotmail.com
NRNA Spokesperson Australia spokesperson1315@nrn.org.np

Download

TOR

Activities

  1. खुल्ला विश्व बिद्यालय स्थापना तथा संचालन सम्बन्धि प्रेस विज्ञप्ति
  2. गैरआवासीय नेपाली संघ र शिक्षा मन्त्रालय विच एक समझदारी पत्रमा हस्ताक्षर
  3. खुला विश्वविद्यालय अभियानले पाईला चाल्दै